GRIBI PĀRDOT AUTO?

ĀTRI, IZDEVĪGI, DROŠI
offer_form_title_text

Novērtējiet savu auto bez maksas

 • Rīga
 • Talsi
 • Valmiera
 • Rīga - Krustkalni, Piepilsētas
  Strādājam līdz 18:00
 • Talsi - Jaunsprīdīši, Valdgales pag.
  Strādājam līdz 18:00
 • Valmiera - Rīgas iela 62
  Strādājam līdz 18:00

Auto uzpirkšanas secība

1

Pieteikums auto novērtēšanai

Aizpildiet pieteikumu un gaidiet zvanu no mūsu auto eksperta.

2

Auto eksperta zvans

Mūsu eksperts veiks auto iepriekšēju novērtēšanu atbilstoši Jūsu pieteikumam un sazināsies ar Jums.

3

Automašīnas apskate

Eksperts saskaņos ar Jums tikšanos, lai veiktu pilnu auto apskati.

4

Līguma noslēgšana

Stundas laikā auto eksperts sagatavos parakstīšanai divpusējo pārdošanas līgumu.

5

Naudas līdzekļu saņemšana

Saņemiet pilnu summu par automašīnu savā bankas kontā pēc līguma parakstīšanas.

Kādas automašīnas var pārdot??

Vieglie auto

Pārdot vieglo auto

Komerciālie auto

Pārdot komerciālo auto

Bojātie auto

Pārdot bojāto automašīnu

Auto ar saistībām

Pārdot auto ar saistībām

Auto ar liegumu

Pārdot aresta automašīnu

Luksa klases auto

Pārdot dargo auto

VAI VĒLATIES PĀRDOT AUTO?

Kāpēc izvēlēties Autobanka?

Autobanka ir eksperts automašīnu uzpirkšanā visā Latvijā. Mūsu komanda strādā ātri un kvalitatīvi. Pērkam jaunas, vecas, lietotas, ar defektiem un bojātas automašīnas Rīgā, Talsos, Valmierā; auto eksperta izbraukšana mūsu klientiem ir bezmaksas. Automašīnas novērtējums tiek veikts dažu minūšu laikā pēc zvana vai pieteikuma veikšanas. Iespējama auto novērtēšana pēc foto un video. Mēs garantējam darījuma caurspīdīgumu, ērtību un uzticamību. Mēs padarām Jūsu automašīnas pārdošanas procesu ātru, vienkāršu un drošu.

Nekādas kaulēšanās pēdējā brīdī!

30 minūtes

piedāvājuma saņemšanai

12 stundas

vidēji līguma noslēgšanai

95%

apmierināti klienti

Vēlies pārdot auto?

Gribi ātri pārdot automašīnu?

Autobanka uzpērk automašīnas jebkurā stāvoklī. Automašīnas izlaiduma gadam, krāsai, modelim un komplektācijai nav nozīmes. Garantējam steidzamu auto uzpirkšanu pieprasījuma dienā, parasti no auto apskates līdz darījumam paiet vien pāris stundas!

Kāpēc labāk pārdot Autobanka.lv nevis pārdot pašam?

Lietotu auto tirdzniecība arī salīdzinoši mazā tirgū Latvijā notiek pietiekami lielos apjomos un lietotu automašīnu piedāvājums ir diezgan liels. Šādos apstākļos, ja Tavam auto nav liels pieprasījums, var sanākt diezgan ilgi gaidīt, lai atrastu pircēju.

Pārdevējam arī jāsagatavo sava automašīna pārdošanai:

 • Nomazgāt un iztīrīt savu auto.
 • Paveikt nelielus virsbūves remontdarbus.
 • Pārbaudīt automašīnas tehnisko stāvokli.
 • Sagatavot dokumentāciju par automašīnas vēsturi un servisu apmeklējumiem.

Bojātu automašīnu īpašniekiem ir vēl grūtāk, jo potenciālie pircēji jau iepriekš uzmanīsies no grūtībām, kas saistītas ar remontdarbiem. Pastāv iespējamība, ka automašīnas īpašniekam pirms pārdošanas būs nepieciešams iztērēt pienācīgu naudas summu autoservisā.

Rezultāts atkarīgs tikai no tā, cik izdomas un laika veltīs pats pārdevējs; jābūt gatavam atbildēt uz potenciālo pircēju zvaniem un e-pastiem; jāprot komunicēt vairākās valodās ar dažādiem cilvēkiem; jāvelta laiks pārdodamā auto demonstrēšanai.

Ja vēlies izvairīties no visām šīm grūtībām, pārdodot lietotu automašīnu, tad šādos gadījumos laba alternatīva ir profesionāla auto uzpirkšanas kompānijas kā Autobanka.lv.

Autobanka.lv ir serviss ar pārbaudītu reputāciju, viens no līderiem automašīnu uzpirkšanas tirgū. Mēs iegādājāmies vairāk nekā 5 000 automašīnu un pārbaudījām vairāk nekā 15 000.

Lai pēc iespējas ātrāk pārdotu lietotu automašīnu, dodies uz autobanka.lv vietni, aizpildi veidlapu "Auto numurs un tālruņa numurs", mēs sazināsimies ar Tevi 30 minūšu laikā un uzpirksim tavu lietoto automašīnu. Auto uzpirkšana ar Autobanka.lv ir ļoti ātrs un vienkāršs process.

Nepieciešamie dokumenti

Papildus automašīnai, jāiesniedz šādi dokumenti:

Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Automašīnas īpašnieka pase

Automašīnas īpašnieka pase vai ID karte

utomašīnas īpašnieka bankas konta numurs

Automašīnas īpašnieka bankas konta numurs

Ja neesat automašīnas īpašnieks, jums jāiesniedz ģenerālpilnvara. Diagnostikas kartes esamība un informācija par tehnisko apskati kalpos kā priekšrocība.

Kur mēs strādājam?

Nopirksim Jūsu automašīnu

Izdevīga auto uzpirkšana

Autobanka - juridiska un finasiāla drošība

Mēs nodrošinām pilnīgu juridisko un finansiālo drošību, kā arī darījuma caurspīdīgumu

Autobanka - auto novertēšana

Mēs objektīvi novērtējam, analizējam priekšrocības un aprēķinām vistuvāk reālajāi automašīnas vērtībai

Auto uzpiršana 24 stundu laikā

Auto uzpirkšana vienas darba dienas laikā. Novērtējam, apskatām, noslēdzam darījumu un pārskaitām naudu par auto 24 stundu laikā

Autobanka - pārdošanas programmas

Trīs visizdevīgākās automašīnu pārdošanas programmas: ātrā uzpirkšana, komisijas maksa un Trade-in

Uzpērkam jebkuru auto zīmolu

BMW Mazda Mersedes-Benz Mini-Cooper Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Lada Citroen Honda Infiniti Jaguar Jeep Kia Land-rover Lexus Skoda Subaru Suzuki Toyota Volkswagen VolvoFord

Atsauksmes par mūsu darbu

Atsauksmes par Autobanka
I

Ivars

17.02.2021

Salīdzinot ar citām kompānijām, kas nodarbojas ar automašīnu uzpirkšanu internetā, pārdevu dārgi. Es apzvanīju ap desmit kompānijām, tikos ar kādām trijām, AutoBanka piedāvāja visvairāk. Darījums notika ātri un bez aizķeršanās, sarunājām tikšanas laiku, manu auto novērtēja un pārskaitīja naudu uz mana konta. Liels paldies menedžerim, diemžēl vārdu neatceros, bet milzīgs paldies tev, draugs!

I

Ieva

03.06.2021

Ja vēlies vienkāršu automašīnas pārdošanas risinājumu, noteikti jāpadomā par mašīnas pārdošanu AutoBankai. Viņi padara visu procesu vienkāršu, piedāvā vislabākus pārdošanas nosacījumus un tu tiec vaļā no savas mašīnas bez jebkādiem sarežģījumiem.

A

Andris

05.01.2022

Šī ir viena no labākajām automašīnas pārdošanas pieredzēm, kāda man ir bijusi, un ļoti ieteiktu AutoBanka ikvienam, kas vēlas ātri uz izdevīgi pārdot savu automašīnu.

K

Kārlis

22.03.2022

Nevarēju iedomāties, ka es kādreiz varētu doties vai ieteikt doties pie izplatītāja. Es tagad noteikti to rekomendēju, process ir ātrs, vienkāršs.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikties, lai pārdotu savu lietotu auto?

 

Ja jūs vēlaties pārdot savu automašīnu, zvaniet +371 27-72-13-13 vai atstājiet pieteikumu sava auto pārdošanai mūsu mājaslapā, aizpildot veidlapu “Automašīnas numurs + tālrunis”. Pēc pieteikuma saņemšanas, mūsu speciālists sazināsies ar jums 30 minūšu laikā un sniegs sīkāku informāciju par automašīnas pārdošanas iespējām.

Parasti automašīnas pārdošanas process ilgst ne vairāk kā 5 stundas. Šajā laikā speciālists veiks bezmaksas mašīnas pārbaudi, sagatavos dokumentus īpašumtiesību nodošanai un veiks naudas pārskaitījumu. Automašīnas uzpirkšanas pakalpojumu var pasūtīt arī iepriekš, jebkurā Jums ērtā dienā un laikā.

Viss auto novērtēšanas un darījuma izpildes process tiek veikts mūsu klientu apkalpošanas punktos Rīgā, Talsos un Valmierā vai pēc nepieciešamības arī veicam bezmaksas izbraukšanu Jūsu auto novērtēšanai jebkurā vietā Latvijā.

Naudu pārskaitīsim uz Jūsu bankas kontu stundas laikā pēc līguma parakstīšanas. Naudas ienākšana Jūsu kontā ir atkarīga no Jūsu bankas darbības ātruma.

Ir daudz faktoru, kas var ietekmēt automašīnas cenu:

 • zīmola izplatība vietējā tirgū;
 • automašīnas ražošanas gads;
 • nobraukums;
 • plaisas, skaidas un citi virsbūves defekti, kas iegūti ekspluatācijas laikā;
 • vai bijuši ceļu satiksmes negadījumi vai avārijas;
 • automašīnas salona stāvoklis;
 • auto vispārējais tehniskais stāvoklis;
 • automašīnas īpašnieku skaits;
 • neapmaksātu kredītu esamība.
 

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums. Sarunas laikā mūsu speciālists uzdos Jums dažus jautājumus, kas palīdzēs aprēķināt aptuveno automašīnas vērtību. Precīzus aprēķinus var saņemt pēc automašīnas apskates

Autobankā strādā vērtētāji un eksperti ar lielu pieredzi šajā jomā, tāpēc Jums nevajadzētu uztraukties par automašīnas novērtējuma veikšanu - mūsu eksperti parūpēsies par šo procesu.

Protams, Jūs varat pārdot automašīnu, ja Jums ir ģenerālpilnvara. Jums ir visi juridiskie pamati, lai veiktu reģistrācijas darbības ar automašīnu.

UZZINIET SAVAS AUTOMAŠĪNAS CENU