Škoda automašīnas uzpirkšana

offer_form_title_text

Novērtējiet savu auto bez maksas

 • Rīga
 • Talsi
 • Valmiera
 • Rīga - Krustkalni, Piepilsētas
  Strādājam līdz 18:00
 • Talsi - Jaunsprīdīši, Valdgales pag.
  Strādājam līdz 18:00
 • Valmiera - Rīgas iela 62
  Strādājam līdz 18:00

Auto uzpirkšanas secība

1

Pieteikums auto novērtēšanai

Aizpildiet pieteikumu un gaidiet zvanu no mūsu auto eksperta.

2

Auto eksperta zvans

Mūsu eksperts veiks lietotu auto iepriekšēju novērtēšanu atbilstoši Jūsu pieteikumam un sazināsies ar Jums.

3

Automašīnas apskate

Eksperts saskaņos ar Jums tikšanos, lai veiktu pilnu auto apskati.

4

Līguma noslēgšana

Stundas laikā auto eksperts sagatavos parakstīšanai divpusējo pārdošanas līgumu.

5

Naudas līdzekļu saņemšana

Saņemiet pilnu summu par automašīnu savā bankas kontā pēc līguma parakstīšanas.

Gribi pārdot Škoda?

Vēlies ātri un izdevīgi pārdot automašīnu? Autobanka uzpērk Škoda automašīnas jebkurā stāvoklī. Automašīnas izlaiduma gadam, krāsai, modelim un komplektācijai nav nozīmes. Garantējam steidzamu auto uzpirkšanu pieprasījuma dienā, parasti no auto apskates līdz darījumam paiet vien pāris stundas

Kāpēc labāk pārdot Škoda auto Autobanka.lv nevis pārdot pašam?

Lietotu Škoda auto tirdzniecība arī salīdzinoši mazā tirgū Latvijā notiek pietiekami lielos apjomos un lietotu automašīnu piedāvājums ir diezgan liels. Šādos apstākļos, ja Tavam auto nav liels pieprasījums, var sanākt diezgan ilgi gaidīt, lai atrastu pircēju, kuram pārdot savu lietoto auto par pieņemamu cenu.

Pārdevējam arī jāsagatavo sava Škoda automašīna pārdošanai:

 • Nomazgāt un iztīrīt savu auto.
 • Paveikt nelielus virsbūves remontdarbus.
 • Pārbaudīt automašīnas tehnisko stāvokli.
 • Sagatavot dokumentāciju par automašīnas vēsturi un servisu apmeklējumiem.

Bojātu Škoda automašīnu īpašniekiem ir vēl grūtāk, jo potenciālie pircēji jau iepriekš uzmanīsies no grūtībām, kas saistītas ar remontdarbiem. Pastāv iespējamība, ka automašīnas īpašniekam pirms pārdošanas būs nepieciešams iztērēt pienācīgu naudas summu autoservisā.

Rezultāts atkarīgs tikai no tā, cik izdomas un laika veltīs pats pārdevējs; jābūt gatavam atbildēt uz potenciālo pircēju zvaniem un e-pastiem; jāprot komunicēt vairākās valodās ar dažādiem cilvēkiem; jāvelta laiks pārdodamā Škoda auto demonstrēšanai.

Ja vēlies izvairīties no visām šīm grūtībām, pārdodot lietotu Škoda automašīnu, tad šādos gadījumos laba alternatīva ir profesionāla auto uzpirkšanas kompānijas kā Autobanka.lv.

Autobanka.lv ir serviss ar pārbaudītu reputāciju, viens no līderiem automašīnu uzpirkšanas tirgū. Mēs iegādājāmies vairāk nekā 5000 automašīnu un pārbaudījām vairāk nekā 15 000.

Lai pēc iespējas ātrāk pārdotu lietotu Škoda automašīnu, dodies uz autobanka.lv vietni, aizpildi veidlapu "Auto numurs un tālruņa numurs", mēs ar sazināsimies ar Tevi 30 minūšu laikā un uzpirksim tavu lietoto automašīnu. Auto uzpirkšana ar Autobanka.lv ir ļoti ātrs un vienkāršs process.

VAI VĒLATIES PĀRDOT AUTO?

Nepieciešamie dokumenti

Papildus automašīnai, jāiesniedz šādi dokumenti:

Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība

Automašīnas īpašnieka pase

Automašīnas īpašnieka pase vai ID karte

utomašīnas īpašnieka bankas konta numurs

Automašīnas īpašnieka bankas konta numurs

Ja neesat automašīnas īpašnieks, Jums jāiesniedz ģenerālpilnvara. Diagnostikas kartes esamība un informācija par tehnisko apskati kalpos kā priekšrocība.

Uzpērkam jebkuru auto zīmolu

BMW Mazda Mersedes-Benz Mini-Cooper Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Lada Citroen Honda Infiniti Jaguar Jeep Kia Land-rover Lexus Skoda Subaru Suzuki Toyota Volkswagen VolvoFord

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikties, lai pārdotu savu lietotu auto?

 

Ja Jūs vēlaties pārdot auto, zvaniet +371 27-72-13-13 vai atstājiet pieteikumu sava auto pārdošanai mūsu mājaslapā, aizpildot veidlapu “Automašīnas numurs + tālrunis”. Pēc pieteikuma saņemšanas, mūsu speciālists sazināsies ar Jums 30 minūšu laikā un sniegs sīkāku informāciju par automašīnas pārdošanas iespējām.

Parasti mašīnas uzpirkšanas process ilgst ne vairāk kā 5 stundas. Šajā laikā speciālists veiks bezmaksas mašīnas pārbaudi, sagatavos dokumentus īpašumtiesību nodošanai un veiks naudas pārskaitījumu. Automašīnas uzpirkšanas pakalpojumu var pasūtīt arī iepriekš, jebkurā Jums ērtā dienā un laikā.

Viss auto novērtēšanas un darījuma izpildes process tiek veikts mūsu klientu apkalpošanas punktos Rīgā, Talsos un Valmierā vai pēc nepieciešamības arī veicam bezmaksas izbraukšanu Jūsu auto novērtēšanai jebkurā vietā Latvijā.

Naudu pārskaitīsim uz Jūsu bankas kontu stundas laikā pēc līguma parakstīšanas. Naudas ienākšana Jūsu kontā ir atkarīga no Jūsu bankas darbības ātruma.

Ir daudz faktoru, kas var ietekmēt automašīnas cenu:

 • zīmola izplatība vietējā tirgū;
 • automašīnas ražošanas gads;
 • nobraukums;
 • plaisas, skaidas un citi virsbūves defekti, kas iegūti ekspluatācijas laikā;
 • vai bijuši ceļu satiksmes negadījumi vai avārijas;
 • automašīnas salona stāvoklis;
 • auto vispārējais tehniskais stāvoklis;
 • automašīnas īpašnieku skaits;
 • neapmaksātu kredītu esamība.
 

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums. Sarunas laikā mūsu speciālists uzdos Jums dažus jautājumus, kas palīdzēs aprēķināt aptuveno automašīnas vērtību. Precīzus aprēķinus var saņemt pēc automašīnas apskates

Autobankā strādā vērtētāji un eksperti ar lielu pieredzi šajā jomā, tāpēc Jums nevajadzētu uztraukties par automašīnas novērtējuma veikšanu - mūsu eksperti parūpēsies par šo procesu.

Protams, Jūs varat pārdot automašīnu, ja Jums ir ģenerālpilnvara. Jums ir visi juridiskie pamati, lai veiktu reģistrācijas darbības ar automašīnu.

UZZINIET SAVAS AUTOMAŠĪNAS CENU